Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Black MoneyRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
Ever AfterRated ★ 2.0