Movies
Ratings
550
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0- TarotRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 5.0
FallRated ★ 4.0
The SummerRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0