Series
Ratings
85
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0