Series
Ratings
77
High KickRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Lily FeverRated ★ 4.0