Movies
Ratings
279- NureongiRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.5
PersonaRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
CamRated ★ 2.5
My Beautiful Broken BrainRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.0
Omok GirlRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.0
DangalRated ★ 2.5
The Rachel DivideRated ★ 3.5
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.0
Zorba the GreekRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.5