Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Mercury RisingRated ★ 4.0
The HuntedRated ★ 3.0
The RocketeerRated ★ 2.5