Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0