Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0