Titles you rated
The KingRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
PadakRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0