Movies
Ratings
107
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 0.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
American WeddingRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
EquilibriumRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 0.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.0
LooperRated ★ 4.0