Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
HancockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0