Series
Ratings
69
Captivated, by YouRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 4.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.5
Food for the SoulRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.0
SwitchedRated ★ 1.5
이혼숙려캠프Rated ★ 2.0- GintamaRated ★ 4.5
Everyday HostRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0