Series
Ratings
60
Band of BrothersRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5