Movies
Ratings
115
Ant-ManRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0