Titles you rated
 The AttorneyRated ★ 2.5 The AttorneyRated ★ 2.5
 CartRated ★ 1.0 CartRated ★ 1.0
 GattacaRated ★ 1.0 GattacaRated ★ 1.0
 FlippedRated ★ 1.0 FlippedRated ★ 1.0
 PredestinationRated ★ 0.5 PredestinationRated ★ 0.5
 Beauty and the BeastRated ★ 0.5 Beauty and the BeastRated ★ 0.5
 Edward ScissorhandsRated ★ 2.5 Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
 Larry CrowneRated ★ 4.5 Larry CrowneRated ★ 4.5
 The Jungle BookRated ★ 0.5 The Jungle BookRated ★ 0.5
 A Werewolf BoyRated ★ 0.5 A Werewolf BoyRated ★ 0.5
 Our TimesRated ★ 0.5 Our TimesRated ★ 0.5
 High School Musical 2Rated ★ 1.0 High School Musical 2Rated ★ 1.0
 We Bought a ZooRated ★ 1.0 We Bought a ZooRated ★ 1.0
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
 Ghost HouseRated ★ 0.5 Ghost HouseRated ★ 0.5
 The Lion KingRated ★ 0.5 The Lion KingRated ★ 0.5
 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 2.0 WALL-ERated ★ 2.0
 Midnight RunnersRated ★ 2.0 Midnight RunnersRated ★ 2.0
 3 IdiotsRated ★ 1.5 3 IdiotsRated ★ 1.5