Titles you rated
 Modern FamilyRated ★ 4.0 Modern FamilyRated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 4.0 Modern FamilyRated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
 Modern FamilyRated ★ 4.0 Modern FamilyRated ★ 4.0
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
 Nodame CantabileRated ★ 0.5 Nodame CantabileRated ★ 0.5
 The Sound of Your HeartRated ★ 4.0 The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
 The Walking DeadRated ★ 5.0 The Walking DeadRated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
 Nodame CantabileRated ★ 0.5 Nodame CantabileRated ★ 0.5
 Reply 1988Rated ★ 2.5 Reply 1988Rated ★ 2.5
 The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
 Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5 Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
 Witch HuntRated ★ 1.0 Witch HuntRated ★ 1.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0