Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5