Titles you rated
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 2.0
Our UniverseRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Noodle roadRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0