Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
LavaRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5