Movies
Ratings
41
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0