Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
AdriftRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5