Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 2.0
SecretRated ★ 1.5
CarsRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5