Movies
Ratings
65
Man of SteelRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5