Movies
Ratings
118
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 0.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0