Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 2.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5