Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Role ModelsRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The TripRated ★ 3.5
CherryRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5