Movies
Ratings
78
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5