Movies
Ratings
30
ParasiteRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
ContactRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5