Titles you rated
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5