Titles you rated
Red CliffRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5