Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5