Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0