Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 2.0
A PromiseRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0