Titles you rated
Primal FearRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0