Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0