Movies
Ratings
927
Donnie DarkoRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
VolitionRated ★ 2.5
Blood AngelsRated ★ 2.0
The Last Witch HunterRated ★ 1.5
The SignalRated ★ 2.5
MetropolisRated ★ 2.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
The Mandela EffectRated ★ 2.5
I Had a Bloody Good Time at House HarkerRated ★ 2.0
Chastity BitesRated ★ 2.0
VampiresRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 1.5
Vamp URated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.5
Horror of DraculaRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 3.5