Movies
Ratings
230
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 5.0
MayhemRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.5
The ClearingRated ★ 5.0
ContractedRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 0.5
TroyRated ★ 0.5