Movies
Ratings
88
Parallel LifeRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0