Titles you rated
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0