Titles you rated
 You and Everything ElseRated ★ 3.5 You and Everything ElseRated ★ 3.5
 Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0 Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
 BridgertonRated ★ 2.0 BridgertonRated ★ 2.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SuitsRated ★ 3.0 SuitsRated ★ 3.0
 My Love From Another StarRated ★ 3.0 My Love From Another StarRated ★ 3.0
 The Good DoctorRated ★ 3.5 The Good DoctorRated ★ 3.5
 Fight For My WayRated ★ 3.0 Fight For My WayRated ★ 3.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
 DexterRated ★ 4.0 DexterRated ★ 4.0
 The Morning ShowRated ★ 4.5 The Morning ShowRated ★ 4.5
 The Morning ShowRated ★ 4.0 The Morning ShowRated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5 Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
 Call My AgentRated ★ 4.0 Call My AgentRated ★ 4.0
 FleabagRated ★ 5.0 FleabagRated ★ 5.0
 FleabagRated ★ 4.5 FleabagRated ★ 4.5
 UnnaturalRated ★ 4.0 UnnaturalRated ★ 4.0
 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
 We Married as a Job!Rated ★ 3.5 We Married as a Job!Rated ★ 3.5