Movies
Ratings
127
Jerry MaguireRated ★ 4.0
ShelterRated ★ 4.0
Boys Don't CryRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0