Movies
Ratings
331
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
14 BladesRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 5.0
Rules of the GameRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 2.0
A League of Their OwnRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0