Movies
Ratings
271
The Man from EarthRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5