Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0