Titles you rated
The 4th Love RevolutionRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.0
S LineRated ★ 2.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 2.0
Red Cat RamenRated ★ 2.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0