Series
Ratings
13- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0