Series
Ratings
16
Chainsaw ManRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Selling SunsetRated ★ 3.5
Owning ManhattanRated ★ 3.5
Cooking with ParisRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 0.5