Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
D-DayRated ★ 4.5
The King's FaceRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 4.5
Secret DoorRated ★ 3.5