Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0