Titles you rated
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0